Vybírat interiérové dveře u specialistů se vyplatí

Interiérové dveře jsou nepostradatelnou součástí vybavení každého interiéru bytu, rodinného domu i komerčních prostor. V domácnostech se nachází hned několikrát. Mají velký vliv na funkčnost bydlení, ale také na design. Jejich výběr byste tedy rozhodně neměli podcenit. Na trhu jsou nabízeny stovky různých druhů dveří v mnoha variantách provedení od mnoha výrobců. Liší se v kvalitě i designu. Vždy je lepší vybírat nové dveře u specializovaných prodejců. Proč a u koho?

U těch, kteří nabízí kvalitu

Nejdůležitějším kritériem při výběru specializovaného prodejce interiérových dveří je kvalita nabízeného sortimentu. V nabídce by měly být zastoupeny jen opravdu kvalitní tuzemské i zahraniční značky. Nekvalitní dveře do moderních interiérů nepatří. Jsou poruchové a mohou se rychle opotřebit. Elegantní a odolné interiérové dveře nemusí být drahé. Stačí najít správného prodejce. Jakého?

Vsaďte na Grimax, překvapuje cenou a kvalitou

Vchodové dveřeSpolečnost Grimax na českém trhu působí již 17 let a od svého založení se specializuje na dveře a kompletní sortiment. Nabízí interiérové i vchodové dveře. Velikostí nabídky se řadí Grimax k největším distributorům v této oblasti nejen u nás, ale také v Evropě. Společnost je výhradním zástupcem pro prodej rámových interiérových dveří značky Vasco Doors i jejich luxusní řady Vegas a interiérových i vchodových dveří DOORS. Dodací lhůty u těchto dveří jsou 10 až 14 dnů od objednání, což je exkluzivní lhůta, kterou u dveří Vasco Doors nabízí Grimax jako jediná společnost na trhu. Má 4 pobočky po celém území ČR a množství prodejních partnerů. V letošním roce rozšířila společnost svůj sortiment o produkty největšího evropského producenta dveří – značky PORTA DOORS.

Zvolte ty správné!

Na provedení dveří v interiéru záleží. Mají velký vliv na vzhled celého prostoru. Kromě designu je zapotřebí vybrat i správný druh. Jak? Začněte rozhodnutím, zda zvolíte klasické nebo posuvné dveře (do stěny nebo po stěně). Dále vyberte materiál dveří – dřevo, sklo, dýha nebo z dalších materiálů. Důležité je i provedení zárubní. Ty mohou být klasické, obloukové, ale existují i druhy dveří se skrytými zárubněmi. A protože je velký důraz přikládán detailům, neměli byste zapomínat ani na kvalitní kování. Grimax má ve všech těchto kategoriích velký výběr.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno