Byty u parku Na Vackově od společnosti Metrostav Development

Nové byty Praha 3 jsou skutečně vysněným bydlením na tzv. dobré adrese. Atraktivní lokalita, klidné zázemí, občanská vybavenost a snadná dopravní dostupnost jsou tím, co vytváří skvělé podmínky pro ideální domov, kam se rádi vracíme.

Developerské projekty, které uspokojí každého

Novostavby Praha 3 nacházející se v blízkosti Žižkova sestávají z 11 bytových domů. V nich naleznete 272 bytů, které svým prostorovým uspořádáním myslí jak na mladé páry, tak na rodiny. Nové byty Praha tvoří startovací byty s dispozicí 1+kk až po velkorysé 5+kk. Dáváte-li přednost nevšednímu bydlení, jistě vás nadchne mezonetové řešení bytů 4+kk. Za zmínku rovněž stojí 2 originální ateliéry nabízející osobitou atmosféru. Byty Praha 3 si nemohou zadávat s nevzhlednými panelovými sídlišti. Citlivě splývají s okolní přírodou a mají pouze 6 nadzemních podlaží. Díky tomu si posezení na balkoně, terase či zahradě se svou rodinou skutečně vychutnáte.

byt

Novostavby Praha vám nabídnou hned několik benefitů

V prvé řadě je to nádherná lokalita sousedící s parkem Židovské pece. Můžete se tak těšit, až se zde po náročném dni krásně zrelaxujete odpočinkovou procházkou. Výborná občanská vybavenost, jednoduchá dopravní dostupnost a moderní architektura jsou pomyslnými třešničkami na dortu. Byty Praha v této lokalitě navrhuje architektonické studio Architecture Interior Project, které se orientuje na funkční bydlení a šetrnou návaznost na již realizované bytové domy. Byty u parku na Vackově tak tvoří kompaktní celek.

Žižkov si zamilujete

Nabídne vám totiž vše, co ke komfortnímu bydlení potřebujete. Kvůli nákupům nemusíte složitě dojíždět, nýbrž řadu nákupních příležitostí naleznete v okolí svého bydliště. Připočtěte k tomu bohatý kulturní život, sportovní centra, dostatek škol a lékařskou péči. Navíc v této lokalitě v dohledné době proběhne modernizace a revitalizace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno