Vyberte si ideální povlečení, překvapí i 3D!

Spánkem tráví každý z nás až polovinu života. Během snění má tělo jedinou šanci regenerovat a současně nasbírat energii pro další den. Nesmíte podcenit vybavení vaší ložnice. Na kvalitě spánku se podepisuje matrace, postelový rošt, celkové barevné ladění pokoje a velkou měrou i ložní prádlo. Vyberte si to nejlepší pro vás. Připravili jsme pro vás pravidla, kterými se musíte řídit.

Materiálové provedení pro váš maximální komfort

Povlečení se vyrábí z několika materiálů, z nichž každý má jiné vlastnosti. Již tradičně nejoblíbenější je bavlna. Nabízí tepelný komfort, dokáže odvádět pot. Jejím jediným negativem je, že se po vyprání musí žehlit. Nebaví vás to? Zvolte si krepové povlečení. Jeho charakteristickou vlastností je zvrásněný povrch. Volte to, které je vyrobeno z bavlny. I vy oceníte, že se nemusí žehlit. Máte rádi luxus? Nechte se hýčkat jemností damaškového povlečení, které se šije ze 100% macerované Mako bavlny či saténem. Pro období zimy je asi nejlepší volbou flanel, jež krásně hřeje.

Design nesmíte podcenit

V materiálu máme jasno, nyní je třeba přistoupit k designu. Povlečení musí ladit s celkovou podobou ložnice. Máte rádi originalitu? Doporučujeme 3D povlečení. Tvary a obrazy z něj opticky vystupují, je to pohádka pro oči. Už jen pohled na povlečení s fototiskem vás příjemně naladí a uklidní. Bude se vám krásně usínat i vstávat. Navíc potěší, že právě nyní je možné nakoupit módní povlečení 3D v akci. Podívejte se na nabídku rodinnebaleni.cz.

3D povlečení

Co říkají aktuální trendy?

Co se týče designu, jsou oblíbené retro puntíky nebo kostičky a současně extravagantní potisky – například Eiffelova věž, lví hlava či veliké růžové květy. Nemůžete se s partnerem shodnout, jaký design vybrat? Netrapte se tím. Je módním hitem mít každé povlečení jiné. Jestliže vybíráte povlečení pro děti, nechte je do výběru mluvit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno