Uspořádat dokonalou zahradní párty není složité!

První jarní den je za námi a počasí začíná vybízet k zahradním oslavám. Jenže není stále dost teplo, hrozí deště a je dost větrno. Přesto se nemusíte zahradní párty vzdávat. Stačí na to jít chytře a půjčit si praktické vybavení. Jaké a co musíte udělat pro to, aby právě ta vaše oslava byla nezapomenutelná?

Stany a vaše fantazie

Na jaře nelze spoléhat na to, že bude teplo a hosté budou chodit jen v mikině nebo tričku. Z minuty na minutu se počasí může změnit, a když přijde déšť, pravděpodobně půjdou všichni domů. Jedině kvalitní párty stan vám pomůže tento problém vyřešit. Můžete si půjčit variabilní nůžkové stany, které se k sobě dají napojovat. Existují v rozměrech 3 × 3 nebo 3 × 6 metrů a mají bočnice, které chrání před větrem. Postaveny jsou během několika minut, stačí je jen dobře zakotvit. Když potřebujete mít více reprezentativní prostor, volte velký trubkový stan, je vhodný zejména pro venkovní svatby. Všechny typy stanů za výhodnou cenu půjčuje AZrent, ceník najdete na www.azrent.cz.

Stan

Parádní gril nevyjde draho

Zahradní párty si snad ani nelze představit bez grilu. Ten malý domácí vám ale stačit nebude. AZrent nabízí i pronájem grilů. Má klasický gril na dřevěné uhlí, gril s pečícím kamenem a funguje i jako půjčovna grilu na sele (do grilu se vejde sele do 40 kg nebo 3 kýty). Abyste se nemuseli o nic starat, můžete si přikoupit i mytí grilu.

Grilování prasete

Připravte zábavu!

Hosté se u vás nesmí nudit, připravte jim zábavu. Určitě zabodujete s karaoke. Naplánujte také jednoduché hry, jako je například podlézání tyče při tanci, soutěž o nejlepšího tanečníka, perfektní je také pantomima nebo hádankové kreslení. Extra vtipné jsou balonky s heliem. Vyberte básničku a nechcete každého hosta, ať se nadechne helia a poté ji přečte. Nezapomeňte ani na dobré pití. Připravte hostům uvítací drink, vyzkoušejte třeba tyto barevné ze sektu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno