Tryskání povrchů pískem: Šetrné a přesto velmi účinné

Chcete, aby fasáda vašeho domu opět vypadala skvěle, ale tušíte, že vlastními silami toho příliš nezmůžete? Pokud vám jde o perfektní výsledek, budete se muset obrátit na profesionály. Ti se postarají o odstranění všech nečistot a bude-li to žádoucí, tak na fasádu aplikují speciální ochranný nátěr. Ale jak se jim podaří vyčistit i značně zanesený povrch? K nejúčinnějším metodám patří tryskání – pískování.

Tryskání pískem neboli pískování je způsob opracování umělých i přírodních povrchů proudem abraziva (směs jemného písku a vody). Metoda se používá při odstraňování nečistot a nežádoucích prvků z širokého spektra materiálů a kromě čištění fasád nachází využití při sanaci zdiva, odstraňování starých omítek a nátěrů, opracování dřeva a v případě přidání inhibitoru také při opracování železných konstrukcí. Obecně se tedy pískování – tryskání využívá při jakémkoliv abrazivním čištění povrchů.

Tryskání

Špičkové systémy TORBO

S tryskáním mají dlouholeté zkušenosti odborníci z firmy AXIOM REAL, kteří disponují německými systémy TORBO. K jejich výhodám patří mobilita – technici mohou efektivně pracovat bez nutnosti napojení na externí media. Dále pak možnost elektronického nastavení a s tím související eliminace prašnosti až o 95 % oproti klasickému tryskání.

S ohledem na výše uvedené vlastnosti lze mobilní tryskání TORBO používat v interiérech i venku, a to bez pomocných konstrukcí zabraňujících úletu prachu.

Mobilní tryskání

O výsledku se můžete přesvědčit zdarma

Pokud vás metoda tryskání pískem zaujala, kontaktujte odborníky z AXIOM REAL a domluvte se na termínu schůzky. Technik provede vzorové čištění na menší ploše – na základě toho se rozhodnete, zda vám stupeň vyčištění vyhovuje.

Další informace o službách, reference a fotogalerii s ukázkami realizovaných zakázek najdete na www.tryskani-piskovani-ars.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno