Trendem je nábytek na míru – sedí na milimetr přesně

Netrapte se s hotovým nábytkem, který nikdy nesedne, jak má. A nejen rozměrově. Určitě máte přesnou představu o tom, co budete do své kuchyňské linky, ale i vestavěných skříní či dalšího nábytku ukládat. Pouze nábytek na míru se přizpůsobí vám a nebudete se muset naopak vy přizpůsobovat jemu.

Kuchyně na míru

Pokud se řekne nábytek na míru, nejčastěji myslíme kuchyně. Některé dispozice kuchyní jsou natolik nestandardní, že se k nim musí přistoupit jinak. Nikdo nechce zrovna v kuchyni vedle sporáku deseticentimetrovou díru. Nemluvě o faktu, že právě u kuchyní si nejvíce potrpíme na ergonomii, ale též uložení či umístění některých věcí na přesně požadovaném místě. Jsou mezi námi takoví, co chtějí vestavět kuchyňského robota. Jiní zas potřebují pro každou lžičku, vidličku, nůž či naběračku přesně dané místo. Někdo poptává výš pracovní desku a jiní třeba jenom mají naprosto přesnou představu o vzhledu své kuchyně, a tak jdou za svým snem. Nebo se nám prostě nechce koupit „nějakou“ kuchyňskou linku a pak ji svépomocí montovat. Raději si ji tedy necháme zaměřit, navrhnou, vyrobit a i smontovat zcela na klíč.

Nejen kuchyně na míru nabízí JN Interiér. Firma garantuje vysokou kvalitu nábytku na míru, široký sortiment materiálů, kování a stylů, poskytuje též perfektní služby, včetně servisu a samozřejmě dobré ceny.

TIP: Kuchyně fotogalerie – podívejte se na povedené realizace kuchyní JN Interiér.

nová kuchyně

Vestavěné skříně umí uklidit

Ideální způsob, jak využít co nejlépe prostor a současně moci kdykoliv velice rychle uklidit, jsou vestavěné skříně. Žádná velká skříň nenahradí genialitu té vestavěné. Nepráší se na ni, ani kolem ní. Prostor využívá opět do posledního milimetru. Současně umí nabídnout mnohé vychytávky přímo na míru. Dovede se přizpůsobit tomu, co do ní budeme dávat. Funkci navíc mohou získat dveře skříně, které se snadno promění třeba na zrcadlovou zeď opticky zvětšující prostor místnosti. A že se to v různých úzkých předsíních či v ložnicích hodí. A co tak proměnit dveře na černou kreslicí tabuli pro děti?

JN Interiér pro vás navrhne a vyrobí vestavěné skříně, ale i další nábytek na míru. Dokáže tak designově doladit třeba spojený obytný prostor s kuchyní. Na míru si můžete vyřešit koupelnu, ale též nechat navrhnout a vyrobit kouzelný dětský pokoj.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno