Topíte dřevem, ale nemáte čas na jeho přípravu? Jak si tuto činnost ulehčit?

Je hlavním zdrojem tepla ve vaší domácnosti kotel na dřevo, nebo jsou to krbová kamna na dřevo? Zvolili jste vytápění dřevem kvůli finanční stránce? V porovnání s vytápěním elektřinou, plynem, ale i uhlím je dřevo stále nejlevnějším druhem. Navíc eleganci hořícího polínka v krbu nic nenahradí. Jenže se dřevem je také mnoho starostí. A rozhodně nejen s přikládáním, to je to nejmenší. Největší starosti jsou se sháněním dřeva, přípravou a řádným vysušením. Jak si tyto činnosti ulehčit?

Víte, kolik času strávíte přípravou dřeva

Topení dřevemZkusili jste si někdy spočítat, kolik času vám zabere příprava dřeva na jednu topnou sezonu. Kolik večerů trávíte sháněním vhodných dřevin, jedete je pokácet a už v létě byste měli začít pracovat na jejich porcování a naštípání. Dále je potřeba dřevo dobře uskladnit, narovnat a sušit (ideální na topení je dřevo, které se suší 2 roky). Víte, kolik času, námahy a starostí byste si mohli ušetřit? Stačí si dřevo nechat dovézt až k domu.

Specializovaná společnost Optimtop.cz to zajistí

Se dřevem a zejména s jeho přípravou už se nemusíte nadále trápit. Stačí si jednoduše objednat palivové dřevo, které potřebujete, a dále se o nic nestarat. K vašemu domu může na nákladním voze přijet nasekané dřevo na paletě, kterou lze složit přesně tam, kam budete potřebovat. Ušetříte si tak starosti s kácením, řezáním, sekáním, skladováním i rovnáním. Dřevo je řádně vysušené a připravené k okamžitému topení. Největším specialistou v této oblasti na našem trhu je společnost Optimtop.cz. Tato firma má nejširší nabídku palivových dřevin na českém trhu.

13 druhů dřevin

Celkem je v nabídce Optimtop.cz 13 druhů dřevin,. V drtivé většině případů se jedná o tvrdé dřeviny s vysokou výhřevností. Dřeva vydrží topit dlouho a nutnost přikládání je minimální. Optimtop.cz nabízí dopravu zdarma po celém území České republiky a to již od jedné objednané palety. I v případě, že máte málo skladovacího místa pro dřevo na celou topnou sezonu, stačí si objednat jednu paletu a až se budete blížit k jejímu konci, můžete si objednat druhou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno