Sušička prádla pro lepší život – konečně se rozhodněte a investujte!

Praní prádla sice není nijak náročná práce na fyzičku, ovšem časožrout už je to větší. Musíte minimálně hodinku počkat, než pračka dokončí svou práci a pak se ještě trápit s věšením. Když dáváte prádlo ven, je to o nervy, protože může zasáhnout počasí, doma zase prádlo schne i několik dní a hrozí, že zasmrádne. Výrazně vám ve všem ulehčí sušička, nové modely překvapují funkcemi – seznamte se a pořiďte si domů výkonného pomocníka.

Sušičku ocení nejen rodiny s dětmi

Nejčastěji sušičku prádla kupují rodiny s dětmi, a to z čistě praktických důvodů. Když máte děti, je každá minuta drahá a nároky na praní prádla jsou zvýšené. Sušička tak do rodiny přinese větší efektivitu, protože od začátku praní až po chvíli, kdy si můžete oblečení znovu obléct, je to třeba i jen hodinka a půl. Stejně by měli uvažovat i všichni ostatní. Sušičku prostě začněte vnímat jako praktického pomocníka, který vám v životě výrazně ulehčí.

Funkce, o kterých jste nevěděli

Moderní sušičky navíc mají hned několik funkcí, které jste si možná ani nedokázali představit. Přínosná je funkce hlídání času sušení. Například model AEG T6DBG28SC má senzor, pomocí kterého je hlídán čas sušení. Snímač hlídá vlhkost a vyhodnocuje, jestli má být cyklus prodloužen nebo zkrácen.

Sušička BEKO DS 7433 CSRX

Sušička BEKO DS 7433 CSRX má zase super rychlý program sušení: 2 kg prádla zvládne usušit za neuvěřitelných 35 minut. S inovativními funkcemi přichází i značka GRUNDIG. Její sušička GRUNDIG GTN38266GCS nejenže patří do energetické třídy A +++, ale disponuje technologií TouchDry. V rámci ní kombinuje nižší teplotu sušení spolu s vylepšenými pohyby bubnu. Díky tomu suší prádlo efektivněji a rychleji. Více se o těchto i mnoha dalších modelech dozvíte na https://www.expert.cz/susicky-pradla/. Při výběru zvažte nejen cenu, ale především funkce, které vám sušička nabízí. Zboží si můžete objednat online, nechat poslat domů nebo vyzvednout na nejbližší prodejně, a možný je dokonce nákup na splátky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno