Solární sprcha – vaše letní osvěžení

Letní sezóna je v plném proudu, a my se tak snažíme užívat si každý slunečný den naplno. K letním radovánkám řadíme nejen zahradní grilování, ale také koupání v bazénu. Voda k létu neodmyslitelně patří a k ní také plavání a potažmo pak hygiena. Jak ale dostat k bazénu sprchu, díky které se nejen příjemně osvěžíme, ale především umyjeme před vstupem do čistého bazénu?

Šikovný pomocník

Jednou z možností, kterou trh nabízí, je praktická solární sprcha. Ta umožňuje hygienu před vstupem do bazénu, ale také příjemné opláchnutí v nepříjemných letních vedrech. Můžeme přestat složitě tahat hadice po celé zahradě a vymýšlet složité sprchové konstrukce, protože solární sprchy splňují vše, co od letního osvěžení požadujeme.

Design je důležitý

Všichni chceme, aby naše zahrada vždy vypadala dobře. Proto dnes můžeme zakoupit také designové zahradní sprchy, které nenaruší estetické dojmy zahrady. Naopak solární sprcha doladí koncept zahrady a bazénu, aniž by celkovou náladu místa narušila svým vzhledem. Na výběr je několik provedení a barev, například moderní minimalistický styl snadno sladíte se svým bazénem. Není tak problém najít sprchu ke srubu nebo k modernímu pasivnímu domu.

Solární sprcha

Automatický ohřev

Solární sprcha funguje na bázi solárního ohřevu vody. Sprchu stačí naplnit podle její kapacity vodou a poté za vás práci udělá slunce. Toto řešení ocení také děti, pro které by očista ve studené vodě mohla být nepříjemná.

Vyberte si tu pravou

Na hygienu myslí také Albixon a.s., český výrobce bazénů. Proto můžete vybírat z několika modelů solárních sprch v různých barevných variacích. Vybrat si tak můžete sprchu, která bude ladit s fasádou domu, nebo osvěžení v oblíbené barvě dětí. Můžete zkusit eleganci, protože jde o klasiku, nebo naopak hravý design. Více informací o solárních sprchách najdete na www.albixon.cz/.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno