Rekonstrukce bytu v retro stylu je výzvou pro každého architekta

Učaroval vás retro nábytek a rádi byste si v tomto stylu zařídili celý váš byt. V dnešní době nic nemožného. Retro nábytek můžete vyhledat zánovní v různých bazarech, ale pokud byste se chtěli vyvarovat mnohdy ne příliš příjemného zápachu, který se velmi obtížně ze starého nábytku odstraňuje, můžete se poohlédnout u speciálních výrobců, kteří mají ve své nabídce opravdu originální kousky. S nimi bez obav vyladíte celý váš interiér tak, že se v něm budete cítit moc příjemně. Nábytek jste si již vyhlédli a splňuje vaše očekávání, ale nejste si jistí, že zvládnete i ostatní bytové doplňky vybrat tak, aby působily vkusně a aby se s nábytkem v retro stylu vhodně doplňovaly.

Není to jednoduchý úkol a ne všichni se ho zhostí se ctí

Odbornou radu v tomto směru byste mohli získat u některého z profesionálních architektů. Není ovšem každý architekt stejně kvalitní a výsledky jeho práce závisí na zkušenostech, které v průběhu svojí praxe získal a také na jeho kreativitě a originálních nápadech. S proměnami interiéru v retro stylu se dokázal bravurně vypořádat a ocenění za ně získal architekt ze společnosti Rekonstrukce bytu Praha. Proto jestli je váš byt přímo v Praze nebo leží ve vzdálenosti do 40 km od Prahy, máte šanci získat jeho služby v podobě vytvořeného architektonického návrhu. A pokud byste hledali i kvalitní řemeslníky, kteří navržené změny dotáhnou do konce, můžete se s důvěrou také obrátit na společnost Rekonstrukce bytů Praha. Ta si zřídila pobočku v Brně, s podobným názvem Rekonstrukce bytů Brno, a stejně kvalitní služby může nabídnout také občanům a firmám v Brně a jeho blízkém okolí.

Byt zařízený v retro stylu získá na svém půvabu, pokud jsou v něm použity vhodné bytové doplňky. Retro nábytek se bude nejlépe vyjímat na podlaze, která bude sice nová, ale už při její výrobě získá svoji patinu a díky tomu bude vypadat, jakoby byla již několik desetiletí používaná. Ať už si vybereme plovoucí podlahu, dlažbu nebo klidně koberec, můžeme získat všechny materiály v provedení s patinou. Výrobci jsou ve svých technologiích již natolik daleko, že dokážou vytvořit takovou napodobeninu, kterou jen stěží od skutečně zašlých materiálů na první pohled jen těžko rozeznáte. Společnost Rekonstrukce bytů Praha i Brno spolupracují s prvotřídními dodavateli, u kterých lze objednat téměř cokoli. Podobně můžete doladit také obklady nebo nátěry na stěnách. Fantazii se meze nekladou. Navíc vzory s patinou nebudete muset tak často uklízet, protože se na nich ztratí kdejaké smítko či drobek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno