Rekonstrukce bytů Praha – bydlete lépe už za měsíc

Interiér bytu, s nímž jste dříve byli spokojeni, ať už po designové, či technické stránce, může postupem času skomírat. Možná jste proto začali uvažovat o investování do jeho rekonstrukce. To vše však vyžaduje čas, plánování, výběr vhodného materiálu, dobře provedenou řemeslnou práci a další aspekty, které ovlivňují celkový výsledek.

Rozumíme Vašim požadavkům a navrhujeme Vám proto řešení. Společnost FIX Servis byla založena v roce 2011, avšak za naším jednatelem, panem Vojtěchem Šiškou, stojí dvacetileté zkušenosti z oboru rekonstrukcí bytů a bytového jádra. Dobře proto víme, co tato práce obnáší, a dokážeme kvalitní rekonstrukci bytu zařídit za Vás.

BytRekonstrukce bytu provádíme v Praze a jejím okolí, pokud však Vaše bydliště do této lokality nespadá, můžeme se za Vámi vypravit po domluvě i dále. S našimi klienty si domlouváme osobní schůzku přímo v bytech, jenž mají rekonstrukci absolvovat. Velmi důležité je, aby si byty určené k rekonstrukci prohlédl odborník, který bude na základě toho schopen vybrat vhodné materiály pro opravu. Každý interiér si žádá jiný materiál, proto je osobní posouzení odborníka velmi relevantní.

O postupu samotné rekonstrukce bytu Vás budeme průběžně informovat, abyste měli neustálý přehled o plánovaných postupech na následující dny. Co bychom rádi zdůraznili – pro hlučnější zákroky a opravy bytu záměrně volíme dobu, kdy je většina Vašich sousedů v práci. Záleží nám na Vás, a tedy i na tom, abychom nepoškodili dobré vztahy s lidmi ve Vaší blízkosti. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně rekonstrukce bytu v Praze a okolí, neváhejte se se svou zprávou na společnost FIX Servis kdykoliv obrátit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno