Řekněte nepořádku v dílně ne! Pořiďte si dílenský vozík

Zase jste přišli do vaší dílny nebo garáže, zakopli o rozházené nářadí a upadli? K vzteku! Tato situace ale není nijak výjimečná. Naopak, stává se bohužel poměrně často a na vině je především vaše nedbalost, respektive nedostatek potřebného úložného prostoru. Možná namítnete, že si vše uklízíte, jen jste zapomněli anebo nechali nástroje na zemi záměrně, jelikož máte rozdělenou konkrétní práci. Obojí ale nelze brát jako omluvu. Vždyť stačí pouze pořízení dílenského vozíku a máte vyhráno. Nač byste se při takovémto nákupu měli soustředit? To vám prozradíme v tomto článku.

Pevná a bytelná konstrukce

Mít doma pouze chatrný vozík do dílny, který se při každém pohybu roztřese, by bylo přinejmenším zbytečné. Vězte, že na trhu najdete mnohé velmi laciné modely, jež takové bohužel jsou. Při nákupu proto dbejte, aby základem celé konstrukce dílenského vozíku byl kvalitní a pevný kov. Stejně tak se zaměřte i na precizní zpracování stěn a rohů vozíku. Vše musí být dokonale zaoblené, abyste případně při nechtěném nárazu nepřišli k úrazu. Určitě se informujte i o přítomnosti pojistky proti nechtěnému vysunutí jednotlivých zásuvek.

Dílenský vozík

Jednoduchý a elegantní pohyb vozíku

Pamatujte na to, že dílenský vozík představuje fakticky mobilní nábytek. Měl by se tedy jednoduše, rychle a efektivně přesunovat z místa na místo. Modely s umělými kolečky bez ložisek to zvládnou, ale jen složitě a vy se zbytečně nadřete. Proto rozhodně zvolte vozík, který disponuje polypropylenovými kolečky s ložisky. Ta vydrží mnohem déle a pohyb nebude nijak složitý. Jestliže je navíc vozík opatřen madlem, bude se vám mnohem jednodušeji posunovat. Jeho součástí musí být i praktická otočná brzda schopná zastavit pohyb během okamžiku. A ještě je třeba dodat, kde najdete dílenský vozík: https://www.nabytek-polak.cz/659-dilenske-voziky/.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno