Pytlované uhlí! Stále populárnější varianta také u nás!

Ještě stále vytápíte svou domácnost pomocí uhlí? Důvod je jednoznačný. Uhlí je totiž stále nejlevnějším druhem topiva pro vytápění rodinných domů. Bohužel je zapotřebí obětovat část komfortu. Zatímco při vytápění elektřinou nebo plynem stačí jednoduše otáčet tlačítkem, u vytápění uhlí je třeba pravidelně chodit přikládat do kotle. A ještě starosti s uskladněním uhlí, prachem při manipulaci a se složením uhlí do připraveného prostoru.

Ovšem nyní si starosti se skladováním a prachem můžete ušetřit. Stačí si místo sypaného uhlí objednat uhlí pytlované.

Mnohem jednodušší a efektivnější skládání

Sypané uhlí vám ve sklepě vytvoří nevzhlednou hromadu, která zabere hodně míst, pytlované uhlí e v této oblasti mnohem efektivnější. Je totiž balené v pytlích o váze 25 kg, které se na sebe dají skládat. Zabere tak jen minimum plochy ve sklepě a vždy bude úhledně složené. Při manipulaci se také nezašpiníte. V pytlích je jen pečlivě tříděné uhlí bez uhelného prachu. Pytle stačí jen rozdělat a nasypat do kotle nebo do zásobníku.

Topení uhlím vyjde o hodně levněji než topení plynem
Topení uhlím vyjde o hodně levněji než topení plynem

Jistota správného množství

U sypaného uhlí také jen velmi těžko kontrolujete skutečnou váhu uhlí, které vám bylo dovezeno. A váhu několika kilogramů může tvořit právě uhelný prach a uhelná drť mezi jednotlivými kostkami. V pytlích je vždy přesná váha 25 kg a tak máte jistotu, že dostanete přesně objednané množství. Navíc čistého uhlí bez prachu a drti.

Na výběr je z mnoha druhů

Zřejmě největší popularitě se pytlované uhlí těší v Německu, kde jeho obliba už sypané uhlí převýšila. Také u nás ale máte na výběr z mnoha variant a druhů pytlovaného uhlí na prodej. Stačí vybírat u specialisty na prodej uhlí baleného v pytlích. Takovým specialistou na našem trhu je společnost Optimtop s.r.o. Vybírat je možné černé i hnědé uhlí rozdělené do různých kategorií podle velikosti i podle toho, pro jaké kotle a kamna jsou druhy určené. Dopravu nabízí Optimtop s.r.o. zdarma po celém území ČR již od jedné objednané palety.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno