Pusťte si do ložnice francouzský styl a jemnost

Francouzi jsou vyhlášenými milovníky dobrého jídla a luxusního stylu. Snad právě proto po nich dostal název jeden druh povlečení. Nabízí prostor pro převalování i zachumlání se. Jeho rozměry jsou atypicky větší, o to je spaní v něm příjemnější. Chcete-li dát ložnici nový vzhled a zajistit si spokojené snění, musíte se seznámit…

Slouží i jako přehoz

Francouzské povlečení je určeno pro dvě osoby. Skládá se ze dvou polštářů o rozměrech 70×90 centimetrů a z přikrývky pro francouzské povlečení 200×220. Vzhledem k velkým rozměrům výrazně usnadňuje stlaní. Peřinu stačí jen narovnat, postel bude rázem vypadat dokonale upravená. Není potřeba na ni dávat další přehoz.

Povlečení

Materiálové provedení pro spokojenost

Pod velkou peřinou má každý člověk sklon se více potit, protože více drží teplo. Při výběru francouzského typu povlečení je třeba dbát na materiál. Ideální je bavlna, protože odvádí pot, je savá a napomáhá udržovat stabilní teplotu. Aby si dlouho udrželo své vlastnosti, nesmíte udělat chybu v praní. Vždy perte při teplotě doporučené výrobcem, před praním zapněte knoflíky (případně zip), aby nedošlo k mechanickému poškození. Ihned po vyjmutí z pračky jemně natáhněte a pověste na šňůru, nikdy ne pouze za rohy, vytáhlo by se. Tmavé by nemělo být dlouho na přímém slunci, mohlo by vyblednout. Je-li dokonale suché, vyžehlete ho a důkladně složte. Když budete dodržovat tato pravidla, bude vám dělat radost mnoho let.

Prodloužené povlečení a designové variace

Pokud jste vyššího vzrůstu, tak doporučujeme zakoupit prodloužené povlečeni 140×220, vhodné pro lidi nad 190 centimentrů.

Prodloužené povlečení nabízí velkou plochu, proto se z něj pokaždé stane výrazný designový prvek ložnice. Musí ladit k celkové koncepci pokoje. Do tmavší ložnice se hodí světlé povlečení a naopak. Úžasně vypadají květinové vzory, ložnici přemění v romantické místo. Moderní je vzor mandal, působí mysticky. Máte rádi změny? Vyberete si povlečení, které má odlišnou barvu z každé strany.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno