Průvodce výběrem startovacího bytu + tip na skvělé místo!

Mládí jde vpřed, chce bydlet ve svém, jenže současně neutratit moc. Pod pojmem startovací byt si většina lidí představí garsonku, byt 1+kk či maximálně 2+kk se základní výbavou a na strategickém místě. Jak moc těžké je ho sehnat? Co je třeba při výběru zvážit a kde přesně hledat?

S vidinou zhodnocení!

Startovací byty nejvíce vyhledávají mladí lidé, konkrétně singles nebo bezdětné páry. Největší poptávka je v Praze, kam mladí míří za svými ideály volnomyšlenkářství, zářnou kariérou i bujarým nočním životem. Malé byty kupují pro jejich nízkou cenu, protože jim menší prostor stačí a většina z nich vnímá koupi jako výhodnou investici do budoucnosti. Když se podaří „ulovit“ nemovitost na lukrativním místě, získává majitel téměř stoprocentní jistotu, že v budoucnu byt výhodně prodá. Výhodnost dokumentuje i tento článek, který uvádí ceny bytů v populárních částech Prahy v roce 2010.

Startovací byt

Mladí jsou nároční

Nabídka startovacích bytů v hlavním městě je poměrně vysoká, ovšem uspěje jen prodejce, který vsadil na kvalitu ve spojení s lukrativním místem. Ideální startovací byty by měly být prostorné a vzdušné, v blízkosti centra (populární jsou ale i byty na periferii), v blízkosti by se měl nacházet i park, možnosti pro sportovní vyžití, restaurace, bary a obchody.

Praha 10 boduje!

Oblibě se těší byty na prodej v Praze 10. Multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová nabízí moderní byty ve stylu infinity design se základní výbavou za nízké ceny.

Byty v Praze

Aktuálně jsou v nabídce atypické byty 1+kk a 2+kk. Byty se nachází v 8. podlaží, nabízí nádherný výhled do okolí, překvapí nízkými náklady na bydlení, které jsou odhadovány na pouhých 2 500 Kč měsíčně. Z místa je to jen 5 minut chůze na nejbližší stanici metra Skalka, perfektní je i napojení na pražské výpadovky. Rezidence Topolová nabízí i krátkodobé ubytování v Praze, více se dozvíte na www.rezidencetopolova.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno