Přemýšlíte o koupi bazénu? Proč vsadit na nafukovací?

Teploty už se poprvé vyšplhaly nad hranici 30 °C, což znamená začátek ideálního počasí pro koupací sezonu. Relaxace v bazénu patří mezi nejpříjemnější části každého dne. Přemýšlíte, že si na svou zahradu také pořídíte bazén a chcete vybrat ten správný druh? Nejvhodnější volbou jsou v současnosti bazény nafukovací. Jaké jsou 3 hlavní důvody, proč se rozhodnout pro nákup nafukovacího bazénu místo klasického zděného a zapuštěného?

1. úspora financí

Prvním důvodem pro koupi nadzemního nafukovacího bazénu je úspora financí. Nafukovací bazény jsou ze všech druhů nejlevnější. V porovnání se stejnou velikostí u zapuštěných zděných bazénů, mohou být pořizovací náklady až o 2/3 nižší. Pořízení tak rozhodně není jen výsadou movitějších osob, ale svůj bazén na zahradě může mít každý.

Nadzemní bazén

2. minimální nutnost stavebních příprav

Zapuštěné bazény vyžadují mnoho práce se zemními úpravami. Je třeba vykopat příslušnou jámu, vyrovnat její dno, zpevnit strany a všechny tyto práce zaberou mnoho času. Nejen času, ale i peněz, což ještě zvyšuje pořizovací hodnotu bazénů. Nafukovací bazény jsou z hlediska přípravy nenáročné. Jediné, co potřebují je rovná plocha bez ostrých kamenů. Plocha nemusí být ani betonová. Bazén stačí usadit, nafouknout, napustit a ještě ten den, kdy bazén koupíte, se v něm můžete koupat. Koupací sezonu tak využijete naplno a neztratíte ani den.

Nafukovací bazén

3. velký výběr druhů

Velké množství zájemců o bazén si pod nafukovacími bazény představí jen malá dětská brouzdaliště s minimem vody a malým průměrem. To ovšem už dávno neplatí. Díky neustálému vývoji technologií jsou materiály pro výrobu nafukovacích bazénů stále odolnější a umožňují výrobu stále větších druhů. Nafukovací bazény mohou mít klasický kruhový tvar, oválný i obdélníkový a svou velikostí mohou nabízet pohodlné koupání pro několik osob. Vždy je ale třeba při výběru zohlednit kvality výrobců a prodejců. Cena by rozhodně neměla být hlavním parametrem při výběru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno