Potřebujete vyčistit koberec a čalounění?

Firma, která se specializuje na hloubkové vyčištění koberců v Brně a jeho okolí je Čištění koberců Brno. Jedná se o metodu mokrého čištění, která je velmi efektivní a zaručí opravdu důkladné vyčištění nejen koberců, ale i čalounění sedaček, židlí, matrací, či autopotahů, autosedaček a dětských kočárků.

Pomocí speciálního přístroje, který důkladně odstraní z těchto povrchů nejen skvrny, nečistoty, ale i prach a roztoče, budete mít koberce a všechno čalounění voňavé a opravdu čisté.

Pracovník firmy rád přijede k vám domů a provede odborné vyčištění, a to tak pečlivě, dokud nebude vyčištěná plocha odpovídat představám zákazníka. Přistroj si lze také zapůjčit a vyčištění provést sám. Součásti vypůjčení přístroje je odborné zaškolení ohledně manipulace s přístrojem a jeho správného používání. Zdarma jsou zapůjčeny nadstavce a dodán čisticí prostředek pro vyčištění plochy o velikosti bytu 2+1. Ceny jak vyčištění firmou, tak zapůjčení samotného přístroje jsou velmi příznivé. Navíc stálý zákazníci získávají již od druhého čištění slevu, což je určitě velmi přínosné.

Čištění koberců
Čištění koberců

Po vyčištění je nutno nechat koberec a čalounění důkladně vysušit. Čas sušení se odvíjí od mnoha kriterií, ale koberce bývají suché za 5-10 hodin, čalounění sedaček za přibližně 12-24 hodin.

Takto odborně vyčištěné povrchy zajistí klientům, ať už v prostředí domova, restaurace či firmy, příjemný pocit čistoty.

Součástí úklidu bývá často i mytí oken. Mytí oken Brno zajistí kvalitní umytí plochy skel, rámů a venkovních a vnitřních parapetů. Tuto službu využívají často i velké firmy k umytí nejen oken ale i velkých výloh. Jako doplněk k mytí oken nebo jako samostatnou činnost je možnost objednání mytí žaluzií.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno