Potřebujete k domu lešení? Jaké a kde vybrat?

Majitelé starších rodinných domů musejí stále na svých domech některé části vylepšovat, upravovat, opravovat a renovovat. A to jak v interiéru, tak v exteriéru domů. A pro některé druhy prací, zejména ve větších výškách uvnitř i zvenčí, je zapotřebí lešení. Pronájem lešení je v současnosti velmi drahou záležitostí a už při prohlídce cen pronájmu můžete zjistit, že se vyplatí jeho nákup. Jaké vybrat lešení a kde jej koupit?

Ocelová lešení jsou minulostí!

Doby, kdy se na všech stavbách u rodinných domů využívala ocelová lešení, jsou již minulostí. Ocelová lešení mají hned několik nevýhod. Za prvé se jedná o těžký materiál a práce s ním je vždy velmi namáhavá. Ocelové trubky a také ostatní díly korodují a tak lešení ztrácí své vlastnosti v odolnosti a bezpečnosti. Bezpečnost je pro lešení nejdůležitější vlastností. A celý systém ukotvení lešení a výstavby je zastaralý. Moderním druhem lešení je v současnosti jednoznačně hliníkové lešení.

Základní přednosti hliníkového lešení

Lešení k rodinnému domkuHliník je velmi odolným materiálem z hlediska mechanické odolnosti, odolnosti proti poškození nárazem i z hlediska odolnosti proti působení vnějších vlivů. Hliník nekoroduje, takže ani neztrácí svou původní odolnost a bezpečí. Jedná se o několikrát lehčí materiál, než je ocel, takže manipulace s hliníkovým lešením je mnohem snazší. I systémy uchycení a skládání lešení jsou s vývojem technologií mnohem snazší a celé lešení je mnohem lépe jištěné. Navíc hliníková lešení mohou být velmi variabilní. Existuje velké množství druhů a systémů hliníkového lešení pro všechny účely.

Kde vybrat?

Pokud plánujete nákup hliníkového lešení, je třeba vybrat takový druh, který bude vašim potřebám nejlépe vyhovovat. Specializovaní prodejci v této oblasti totiž nabízí desítky různých variant hliníkového lešení a je třeba vybrat ten správný druh. Například obchod Lehman Technik ČR s.r.o. je v oblasti hliníkového lešení jedním z největších specialistů. V nabídce této společnosti najdete vysoce kvalitní druhy pojízdného lešení, skládacího lešení, sloupového lešení, fasádového lešení, spojovací lávky, jednotlivé lešeňové díly a mnoho dalších produktů. Všechny systémy lešení jsou pečlivě popsány a výběr je tak mnohem snazší.

Více informací najdete po kliknutí na tento odkaz: Lešení Praha

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno