Plánujete pořízení tepelného čerpadla pro levnější vytápění? Představujeme Daikin Altherma!

Snížení výdajů na vytápění rodinných domů a ostatních objektů je v současné době velmi ožehavé téma. Existuje mnoho způsobů, jak snižovat výdaje za vytápění, ale ne všechna řešení jsou dostatečně komfortní a efektivní. Mezi nejvyužívanější metody v současnosti patří instalace tepelného čerpadla. Tepelná čerpadla dokáží čerpat energii ze zdrojů, které jsou zdarma a za pomoci této energie dokáží vytápět i budovy. I v oblasti tepelných čerpadel je v současnosti na trhu nabízeno mnoho rozdílných druhů. Mezi nejvyvinutější modely se řadí Daikin Altherma, které si nyní představíme detailněji.

Daikin Altherma – unikátní hned v několika oblastech

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma je považováno za jedno z nejlepších v současnosti a to rozhodně ne náhodou. Tepelné čerpadloTento druh je totiž unikátní a to hne v několika oblastech. Za prvé je možné vybírat hned z několika různých variant čerpadel. Na výběr jsou nízkoteplotní, vysokoteplotní a geotermální modely. Další předností je variabilita jednotlivých druhů. Každá domácnost si může vybrat nejvíce vyhovující druh.

Design, jako velmi důležitý prvek

Moderní architektura je v současnosti velmi zaměřená na propojení efektivity a designu ve všech oblastech. Ani tepelná čerpadla nejsou výjimkou. Nestačí jen dokonalý chod a vysoká efektivita využívání. Vše musí mít také elegantní design, což si ještě stále velké množství výrobců tepelných čerpadel neuvědomuje. Daikin Altherma myslí i na tuto oblast. Jejich vzhled byl vyvinut na základě nejnovějších architektonických a designových trendů. Skvěle se tedy hodí i pro moderní domácnosti.

Instalace, která vám nejvíce vyhovuje

U Daikin Altherma máte dokonce i na výběr ze dvou druhů instalace čerpadel. U venkovní instalace je ohřívána voda přímo ve venkovním prostoru, odkud jde již ohřátá voda do kotelny, kde se její teplota jen udržuje. U vnitřní instalace naopak je zvenčí nasáván jen vzduch, který je v tepelném čerpadle ohřívána seskupené teplo využije k ohřevu vody. Tepelná čerpadla Daikin Altherma je možné využívat pro ohřev domácností, chlazení interiéru i k ohřevu teplé užitkové vody.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno