Plánujete podnikat na pozemku u svého domu? Jaká je nejjednodušší možnost?

Máte skvělý podnikatelský záměr a jste si jistí, že budete úspěšným podnikatelem? Hledáte správné výrobní prostory a zázemí pro váš budoucí projekt? Nejjednodušší možností je podnikat na svém vlastním pozemku. Tedy pokud to dovoluje stavební úřad a všechny ostatní orgány. Jestliže máte vlastní velký dům s rozlehlou zahradou a úřady nemají nic proti tomu, abyste zde své podnikání rozjeli, vzhůru do akce. Není nač čekat. A jak nejrychleji a nejsnadněji zajistit ty správné prostory?

 

Nemusíte nic složitě stavět!

Výstavba zděných hal i dřevostaveb je nákladná finančně i časově. Ze všeho nejdříve je zapotřebí vybudovat betonové základy, které musí několik týdnů vyzrát. Teprve na ně se dá stavět, ani postup výstavby není nejrychlejší. Zejména u klasických zděných staveb. Pokud byste stavěli halu o rozloze několika desítek či stovek metrů čtverečných, zabraly by práce několik týdnů, možná měsíců. A to je čas, který nebudete vydělávat. Naštěstí existují i mnohem rychlejší a jednodušší varianty – například montovaná hala.

Třeba jen s opláštěním z textilie

Montované haly– v současnosti nejjednodušší a zároveň nejvyužívanější způsob, jak rychle a efektivně vytvořit zázemí pro výrobu a jiné podnikání. Pevná a rychle smontovatelná ocelová konstrukce jako kvalitní základ, na který přijde opláštění. Základním opláštěním jsou plechy. Pokud chcete zateplenou halu, můžete se rozhodnout pro tzv. sendvičové opláštění – plechy s tepelnou izolací. Stále více se začínají využívat montované haly s textilním opláštěním.

Textilní hala

Kde všude se uplatní textilní haly?

Textilní hala je ideálním prostorem pro skladování, zemědělské aktivity, logistiku, ale také slouží jako jízdárny, prostory pro ustájení zvířat, nebo pro sportovní aktivity. Konstrukce se dá postavit na jakémkoliv vyrovnaném povrchu. Jako pokrytí jsou využívány textilie z vysoce odolné nánosové PES tkaniny s normovanou kategorizací do skupiny těžko hořlavých stavebních materiálů. Tento materiál má mimořádnou životnost, odolnost proti poškození i proti ztrátě pevnosti působením vnějších vlivů. Na realizaci takových hal se u nás specializuje společnost POLAK CZ s.r.o. Postavené textilní haly od POLAK CZ již využívají například společnosti Geosan Ostrava, Vlamax Bystřice, Thimm Service v Chotětově nebo Integry Automotive ve slovenském Lozornu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno