Nepojištěná domácnost je velkým rizikem, které zasluhuje rychlé řešení

Nejen malý byt si zasluhuje pojistit. Nejdražší pojistnou ochranou je bohužel právě ta, kterou jste si nikdy nesjednali, jak praví okřídlené úsloví. Stačí přitom jen pár minut vašeho času a finanční částka, jíž v ročním rozpočtu označí drtivá většina populace jako zanedbatelnou. Nikdy není dost brzy na to, abyste začali přemýšlet o pojištění – i když máte garsonku, i když ještě nemáte rodinu a žijete single, tohle je věc, která se nesmí v žádném případě podcenit.

Zloděj

Vyřízeno bude ještě dnes, žádné fronty nečekejte

Zajistí klid v duši a samozřejmě nejen to – pojištěná domácnost znamená jistotu, že se v případě problémů máte na koho obrátit. Pod pojistnou ochranou přitom nemusí být nutně jen klasický městský byt, protože možných variant je mnohem více. Které to konkrétně jsou? Tak například, rodinný dům s nejvýše dvěma byty, garáž, vířivka, stejně jako vybavení vaší kanceláře nebo nemovitost, která má pro vás rekreační charakter. Nemusíte nic složitě dokladovat a počítat, už jen proto, že podmínky jsou vlastně velmi jednoduché.

Paušální částka, která se vypočítá z výměry

Zajímá vás konkrétní kalkulace pojištění domácnosti? Dostanete ji na stůl zcela nezávazně, aniž byste museli něco podepisovat nebo kamkoliv telefonovat. Postačí pouze základní kontaktní údaje, musíte totiž pouze provést plnou identifikaci sebe (tedy žadatele o pojištění) a nemovitosti, které se má budoucí smlouva týkat.

pojištění domácnosti

Paušál podle metrů čtverečních obytné plochy je férový pro všechny, bez ohledu na region, počet obyvatel v obci, případně třeba i míru zločinnosti podle policejních statistik. Smlouva bude velmi krátká a kromě jiného, sjednat si pod jedním dokumentem můžete i takzvané pojištění odpovědnosti za škodu, kterému se někdy říká „pojistka na blbost“.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno