Merkury Market v Polsku

Proč nakupovat v Česku draze, když to jde v Polsku levně – taková je myšlenka stovek Čechů, kteří každý týden míří za hranice k severním sousedům, u kterých nakoupí zboží srovnatelné či dokonce zcela totožné kvality za daleko lepší ceny. Typickými komoditami pro nákup v Polsku jsou přitom především potraviny, potřeby pro děti, ale také nábytek a stavební materiály. Poslední zmíněné najdete například v prodejnách Merkury Market, které jsou oblíbeným cílem Čechů, kteří řeší stavbu či bydlení.

Merkury Market a sortiment

Prodejna Merkury Market nabízí široký sortiment zboží pro dům a bydlení, ať už jde o obklady a dlažby, baterie, umyvadla, sprchové kouty, dveře, kliky, plovoucí podlahy, stavební materiály a chemii, ploty, nářadí, textil, dekorace, krby, nebo i nábytek jako jsou sedací soupravy, postele či skříně. Ve velkém množství případů přitom totožné výrobky najdete i v prodejnách v Česku, a to dokonce i pod stejným názvem, ovšem za dvojnásobnou nebo i vyšší cenu. V případě tisícových nákupů se proto jednoznačně vyplatí si do Polska zajet, a to klidně i z jižní Moravy nebo Čech.

Kde najdete Merkury Market

Prodejny Merkury Market najdete doslova napříč Polskem, ale také Slovenskem. V součtu jsou jich přitom více než tři desítky. V Polsku najdete Merkury Market například ve městech Cieszyn, Dębica, Jarosław, Jasło, Kielce, Kraków, Krosno, Ładna, Mielec, Nowy Sącz, Rybnik, Rzeszów, Sanok a dalších. Kromě kamenných prodejen disponuje Merkury Market také webovou stránkou www.merkurymarket.cz, a to dokonce i v české verzi, ve které si můžete prohlédnout šíři nabídky i možnosti obchodu. Samotnou koupi ale musíte realizovat vždy osobně, protože web nefunguje jako plnohodnotný eshop.

Služby a výhody Merkury Marketu

Merkury Market nabízí exkluzivně záruku nejnižší ceny, a pokud v daném okrese najdete identický produkt za nižší cenu, Merkury Market vám vrátí rozdíl v ceně. Každý měsíc navíc vydává Merkury Market leták s akční nabídkou, ve které najdete zboží se slevami i desítky procent. Stálí zákazníci mohou navíc využít výhod zákaznické karty, která přináší finanční slevy. Pokud nemáte možnost vlastního odvozu, nabízí Merkury Market i doručení zboží, a to do 24 hodin. K plovoucím podlahám a dveřím si pak můžete rovnou přiobjednat i montáž, kterou zajistí profesionálové z oboru.

Polské prodejny stavebnin a nábytku

Merkury Market samozřejmě není jedinou možností, kde lze za polskými hranicemi sehnat stavební materiál či vybavení do domácnosti. Nábytek, ale i vybavení bytu či stavební materiál najdete třeba i v prodejně CastoramaPolském Těšíně, která disponuje i polským eshopem. Další možností v Bílsko-Bělé je pak také prodejna Leroy Merlin, která nabízí vše pro stavbu a domov, od stavebních materiálů až po nábytek a dekorace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno