Luxusní bydlení a vily Praha

Možná jste se již před časem rozhodli pro stěhování. Potřebujete-li dobrou dostupnost do centra Prahy, ale zároveň se nechcete ochudit ani o trošku zeleně a přírody, představíme Vám nyní náš rezidenční projekt VILY CHUCHLE. Toto luxusní bydlení a vily v Praze se nacházejí nad Velkou Chuchlí, nad proslulým chuchelským závodištěm. To zde existuje již více než sto let.

Naše luxusní vily Vám poskytnou krásný, dech beroucí výhled na pravobřehou část řeky Vltavy. Architektura a urbanismus Prahy jsou jedinečné. Proto doufáme, že s výhledem, jenž tyto luxusní domy nabízejí, budete spokojeni. Není to však jediný benefit. O již zmíněné dobré dopravní dostupnosti Vám řekneme pár slov nyní.

Tyto vily na prodej Praha se nacházejí autem pouhých pár minut od pražského okruhu, odkud se snadno lze napojit na D1, či směrem například na Letiště Václava Havla. Na smíchovské nádraží jste schopni se dostat zhruba za necelých patnáct minut a odtud pak pokračovat do úplného jádra města Prahy.

Praha

O přírodu zde také není nouze. Luxusní vily na prodej mají od sebe nedaleko Chuchelský háj, kde najdete naučnou stezku, kostel Sv. Jana Nepomuckého, ale také tamní lesní školku, která by se mohla líbit zejména dětem. Pokud by Vás naše nabídka bydlení zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám ukážeme naší vzorovou vilu přímo v Chuchli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno