Linolea – vzorky a ceny

Linoleum je podlahovou krytinou, která získává na své popularitě. Přírodní materiál, jenž v mnohém předčí klasické plovoucí podlahy a stává se nedílnou součástí rodinných domů, bytů a kanceláří. Typ podlahy, s níž bude díky dlouhé životnosti spokojen naprosto kdokoliv.

Mnozí navíc neodolají přírodnímu zpracování, jež je tvořeno pryskyřicí, lněným olejem, jutovou tkaninou a korkovou drtí. Ekologický materiál, s nímž vás seznámíme trochu podrobněji.

Linolea – vzorky a ceny potěší dozajista každého.

Proč si pořídit moderní linoleum?

Hlavním důvodem jsou jistě pořizovací náklady, včetně profesionální pokládky. Jednobarevné a levné vzory se v tomto kompletním provedení pohybují již od 600 Kč za 1 m2, čehož u dřevěné plovoucí nebo laminátové plovoucí podlahy docílíte jenom stěží.

Příjemný je bezpochyby velký výběr nejrůznějších barev, imitací a originálních dekorů. Vzhled je poté následován fyzickými přednostmi linolea.

  • Vynikající izolační a tepelné vlastnosti
  • Měkký materiál na omak
  • Nízká hlučnost
  • Jednoduchá údržba i samotná pokládka
  • Barevná stálost

Ať už si do svého interiéru zvolíte jakákoliv linolea – vzorky a ceny, vždy budete nadšeni do posledního detailu.

Linolea s odlišnou zatížitelností

V úvodu článku jsme zmínili, že linoleum nachází své pevné místo nejenom v obytných, ale také v kancelářských prostorách. V takovém případě je nutné přihlížet k frekvenci použití a vyššímu zatížení. Důležité je volit vzory, s nimiž nebudete mít práci při jakémkoliv uklízení.

Linoleum do celého bytu

Linoleum  – vzorky a ceny naleznete u každého profesionálního prodejce. Stačí si pouze vybrat ten odpovídající dekor, tloušťku a potřebnou metráž. Součástí této podlahové krytiny bývají i nejrůznější přechodové lišty a sokly. Zkrátka celek, s nímž si vytvoříte velice příjemný a komfortní domov.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno