OBI: Informace a otevírací doba

Ať už aktuálně rekonstruujete dům, modernizujete byt nebo jste se rozhodli pro menší interiérové úpravy, častým místem vašich návštěv bude v nejbližších dnech některá z prodejen se sortimentem zboží pro stavbu, dům a zahradu. Jednou z nich je i síť prodejen OBI, které najdete na třiatřiceti místech napříč celou Českou republikou, přičemž všechny prodejny jsou standardně otevřeny sedm dní v týdnu alespoň dvanáct hodin denně.

Jaký sortiment OBI nabízí

Ve všech prodejnách OBI najdete sortiment zboží pro stavbu, zahradu a volný čas, techniku, vybavení pro interiér i sortiment zboží koupelen a kuchyní.

V sekci stavby najdete veškeré stavební materiály, stavební dřevo, obklady a dlažby, laminátové podlahy, dveře, okna, schody i nejrůznější materiál pro výrobu nábytku. V oddělení zahrady najdete veškeré rostliny a potřeby pro jejich pěstování, zahraní nábytek a techniku, grily, nářadí, ale také zahradní domky, ploty a přístřešky. V oddělení techniky je k dispozici elektrické i ruční nářadí, velké stroje, autopříslušenství, elektroinstalace, krby, topení či klimatizace. Oddělení bydlení je věnováno vybavení interiéru a můžete v něm koupit nábytek, doplňky, dekorace, bytový textil, podlahové krytiny, ale také bary a laky i tapety. Sekce kuchyní a koupelen se pak speciálně věnuje kuchyňskému i koupelnovému nábytku, vanám, umyvadlům, dřezům, vodovodním bateriím, ale také koupelnovým a kuchyňským doplňkům, spotřebičům nebo třeba saunám a vířivkám.

OBI webové stránky

Na webových stránkách www.obi.cz najdete internetovou prezentaci společnosti, která zahrnuje nejen prezentaci nabízených produktů a také online e-shop, který umožňuje nákup velkého množství zboží z pohodlí domova. Navíc zde nechybí ani praktické rady a návody, a to jak z oblasti zahradničení, tak i některých stavebních či interiérových prací. Můžete se zde dozvědět jak pokládat dlažbu, jak správně vybrat podlahovou krytinu nebo kdy a jak sázet a přesazovat rostliny.

Kde najdete OBI prodejny

OBI prodejny najdete ve městech Beroun, Brno, Česká Lípa, Cheb, Frýdek-Místek, Havířov, Hradec Králové, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Karlovy Vary, Klatovy, Kolín, Liberec, Litoměřice, Mladá Boleslav, Most, Olomouc, Opava, Ostrava, Písek, Plzeň, Praha (a to hned na pěti místech), Přerov, Příbram, Prostějov, Teplice, Trutnov, Ústí nad Labem a Zlín.

Otevírací doba OBI prodejen

Otevírací doba prodejen OBI se v jednotlivých městech lehce liší, přesto pokud přijdete mezi 8. a 20. hodinou, určitě najdete dveře prodejny otevřené, a to jak v týdnu, tak i o víkendech. Některé prodejny pak mají otevírací dobu dokonce ještě delší. Například prodejny Brno, Kolín, Karlovy Vary a pobočky v Praze najdete otevřené až do 21. hodiny, v Olomouci fungují do 20:30 a OBI Hradec Králové či Plzeň funguje dokonce denně od 7 do 21 hodin.

OBI a jeho úspěchy

V OBI najdete vše, co můžete potřebovat pro vybavení vašeho domu či bytu, stavbu, zahradu i chovatelství. Navíc ale nabízí i kvalitní zákaznický servis a příjemné ceny, díky čemuž například dvanáctkrát v řadě získalo OBI prestižní ocenění MasterCard v kategorii Obchodník pro dům, zahradu a chovatele a také šestkrát zvítězilo u čtenářů časopisu Receptář v kategorii Hobbymarket.

Foto: www.obi.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno