Kvalitní stavba střechy je pro spokojené bydlení klíčová

Mít střechu nad hlavou je přáním každého z nás. Ať už stavíte či rekonstruujete, na stavbu střechy byste měli mít pozvaného vždy odborníka, který dohlédne na správný postup a provedení prací. Jelikož se jedná o jednu z klíčových částí domů, není radno na její stavbě šetřit.

S čím si poradí stavební firma?

Firma, jejímž zaměřením jsou střechy a vše co s nimi souvisí, se neorientuje pouze na rodinné domy, nýbrž také na činžáky. Nabízejí totiž skvělou příležitost k originálnímu bydlení, protože je v současnosti značná poptávka po podkrovních bytech. Společnost střechy Praha realizuje kolem 300 nových střech ročně. Z toho důvodu pro ni není žádným problémem splnit jakékoliv zákazníkovo přání. Ke každé objednávce přistupuje individuálně a nabídne optimální řešení.

Aby vám vydržela navždy

Uvažujete nad koupí staršího domu? Jednou z věcí, kterou byste měli prověřit, je stav jeho střechy. Ta je častým viníkem, pokud do domu zatéká, a tím pádem se v něm může objevit plíseň. V takovém případě oprava střechy značně pořízení nemovitosti prodraží. Jelikož je střecha vystavena extrémním vlivům počasí, je třeba situaci řešit co nejdříve, aby nedošlo k jejímu ještě většímu poškození. Odborná firma posoudí stávající stav a navrhne ten nejvhodnější postup zahrnující klempířské, tesařské a pokrývačské práce.

Střecha domu

Rekonstrukce se vším všudy

Je střecha v havarijním stavu? V tom případě bude jediným řešením rekonstrukce střechy. Bude se tedy jednat o kompletní výměnu střešního pláště, který se skládá ze střešní krytiny, hydroizolace, tepelné izolace a parozábrany. Rovněž bude zhodnocen stav krovů, zda novou střešní krytinu unesou. Pokud bude muset být vyměněna celá dřevěná konstrukce, je samozřejmostí její chemické ošetření proti dřevokazným škůdcům a chorobám.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno