Krbem nic nezkazíte, právě naopak

Krby jsou poměrně složité struktury, které se skládají z mnoha součástí a materiálů. Vše musí být vypočítáno a sestaveno tak, aby zde byly optimální podmínky pro zapálení a udržování ohně, aby se teplo šířilo tam, kam má, a všechny jeho části byly ohni a vysokým teplotám odolné.

Moderní krby se skládají z několika hlavních částí. První je krbová vložka, zde se odehrává celý proces hoření. Aby byla zajištěná dostatečná hygiena a praktičnost, jsou krbové vložky vybaveny dvířky, oheň je tedy schován uvnitř krbové vložky a vy se nemusíte bát žádného kouře ani sazí, které dělají nepořádek. Dvířka krbové vložky bývají většinou prosklena, aby byl oheň vidět, protože tak vytváří unikátní harmonickou atmosféru. Vytápění krbem je velmi příjemné, teplo sálá z krbové vložky, plameny olizují čerstvě přiložené dřevo a to tiše praská. Aby byl oheň vidět z celého interiéru, vyrábějí se také krbové vložky s dvojstranným nebo dokonce trojstranným prosklením.

Dalším velmi důležitým prvkem krbu je krbová obestavba. Obestavba je důležitá zejména z hlediska akumulace tepla, je vyrobena zpravidla z takových materiálů, které dobře kumulují teplo a potom ho postupně uvolňují. Obestavba hraje důležitou roli také z hlediska estetického. Na první pohled vytváří design krbu, je tedy důležité vybrat si takový krb, který se bude hodit právě do vašeho interiéru.

V současné době se na trhu pohybuje skutečně velké množství krbových vložek i obestaveb, ze kterých můžete vybírat, navštivte jednoho z největších prodejců krbů u nás Levné-krby.eu a vyberte si zde i vy. Krby se zde prodávají s nenápadnou obestavbou, s klasickou obestavbou nebo také 3D krby, které využívají prostorově náročnější koncepce. Krby vám pomohou ušetřit peníze za vytápění, slouží jako dekorativní prvek interiéru a navíc vám doma vykouzlí skvělou atmosféru. Navštivte Levné-krby.eu a vyberte si krb i vy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno