Jaro klepe na dveře: vytvořte dětem na zahradně ráj!

Už to nebude dlouho trvat, mrazy povolí a opět budeme většinu dní trávit venku. Bude ovšem trochu těžké k tomu přimět i děti, protože televize a počítač jsou přece jen obrovská lákadla. Abyste měli opačný problém – tj. dostat děti z venku domů, vymyslete si projekt a udělejte dětem na zahradě parádní království. Co vše můžete dětem postavit?

Pískoviště je základ: jaké ale vybrat?

Není snad lepší venkovní zábavy pro malé děti, než je velké pískoviště. Hra v písku vydrží dětem dlouhé hodiny, a navíc rozvíjí fantazii. Aby děti hra bavila, zapomeňte na miniaturní plastová pískoviště. Je lepší investovat jen několik set navíc a vytvořit pískoviště s dřevěnou ohradou. Na té navíc můžete sedět a užívat si volné chvilky s vašimi dětmi. Výhodou dřevěných pískovišť je líbivější design a delší životnost.

Pískoviště pro děti

Bez domečku to také nepůjde

Jen si vzpomeňte, kolikrát jste jako dítě toužili po tom, mít vlastní domek, do kterého byste se schovali a ukryli v něm všechny poklady. Pokud se vám ten sen nesplnil, dopřejte ho vašim dětem. Koupit můžete již hotové domky nebo se pustit do vlastního projektu. Vůbec top jsou domky na stromě, ovšem ty zvládne postavit jen opravdu šikovný kutil.

Celé hřiště jen a jen pro ně

A čím rozhodně zabodujete nejvíce? Je to určitě kompletní dětské hřiště, a to hned s několika zábavnými prvky. To se vyplatí koupit již hotové. Budete mít jistotu, že houpačky, skluzavky a další prvky budou provedeny kvalitně a budou pro děti bezpečné. Vybírat můžete z mnoha různých variant. Mezi top patří Dětské hřiště Herold Variant 150 D. Je to jedno z nejvariabilnějších dětských hřišť na českém trhu. Jedná se o sestavu, kterou tvoří domek a několik herních prvků podle vašeho výběru. Mohou to být hned 2 skluzavky, houpačky, provazový žebřík i horolezecká stěna. Podívejte se na toto i další dětská hřiště na Skluzavky.cz. Když nakoupíte právě zde, máte jistotu kvality a jako bonus dopravu zdarma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno