Jak si správně zařídit předsíň? Zn. pozor na botník!

Předsíň je první místo, které vás vítá doma. Musí být zařízena prakticky, vkusně a současně tak, aby šla rychle uklidit. Vždyť je to i první část vašeho domova, kterou uvidí každý host. Naučte se sladit barvy, doplňky i nábytek.

Vyřešte problémy s botníkem

Jedině do předsíně patří boty, jenže když vás doma žije více, je to věčný boj. Každý den vzniká několik hromádek, o které zakopáváte. Problém s povalující se obuví vyřeší jedině dobře zvolený botník. Pokud máte omezený menší prostor, volte policový botník se sklopnými dvířky, ideálně co nejvyšší, aby se do něj vešlo větší množství bot. Máte více prostoru a záleží vám na designu? Řešením je moderní sedací botník. Pohrát si můžete s barvou korpusu skříně i s barvou sedáku. Tento sedací botník má dokonce 2 sedáky a 2 police za dvířky. Další úložný prostor se nachází pod sedáky (dají se vyklápět). Pokud vám naopak na designu příliš nezáleží, nebo dáváte boty mimo zorné pole, volte klasický regálový botník.

Sedací botník

Světlá jako jediná volba?

Předsíně bývají malé, proto je žádoucí volit světlé tóny výmalby. Nezůstávejte ale jen u bílé. Trendy jsou pastelové odstíny růžové, zelené nebo modré. Pokud máte malou místnost, rozhodně se vyvarujte tmavým barvám, nechcete si přece vytvořit doma kobku. Když potřebujete prostor opticky zvětšit, umístěte na stěnu velké zrcadlo. Máte malou místnost a často se dotýkáte stěn, protože při nazouvání bot vrávoráte? Bude nejlepší, když na zdi dáte tapety nebo dřevěné obložení.

Vhodné doplňky

Nezapomeňte na věšáček na klíče, už nikdy se vám nebudou ztrácet. Na stěny se hodí fotografie, které vám vykouzlí úsměv na rtech. Oblíbené jsou také různé nápisy, například tady jsme doma apod. Je to krásný pocit, když z domu odcházíte i se vracíte s úsměvem na rtech. A nezapomeňte ani na vůni, doporučují se levandule nebo vanilka, obě uklidňují.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno