Jak co nejlépe naplánovat a realizovat rekonstrukci koupelny?

Koupelna je srdcem každé domácnosti. Ráno je to obvykle první místnost, kterou navštívíme, večer zase místo, kde se oddáváme relaxaci po náročném dni. Je hodně důležité, aby působila uklidňujícím dojmem a současně byla prakticky vybavena tak, aby nám pobyt v ní byl co nejvíce příjemný. Jak toho docílit?

Bez promyšlenosti to nepůjde

I když to na první pohled tak nevypadá, každá koupelna (byť i ta na několika metrech čtverečních) může být variabilní a splňovat vysoké nároky. V současné době je totiž možné do této místnosti zakomponovat mnoho různých prvků, o kterých se vám před několika lety ještě ani nezdálo. Praktickým řešením jsou například sprchové boxy s vanou, příjemným zpestřením zase masážní trysky, zajímavou vychytávkou intimní osvětlení atd. Aby vše dopadlo na výbornou, nesmíte nic uspěchat. V nejlepším případě se inspirujte nejen na internetu, ale také v obchodech. Jedině v nich si můžete jednotlivé vybavení koupelny osahat a zjistit, jestli je to pro vás vhodné či nikoliv. Každou věc, která se vám líbí, si potom poznamenejte a pracujte s ní v návrhu. Nespěchejte a jednotlivé varianty vybavení důkladně promýšlejte. Kromě vybavení pozor na barvy. Myslete na to, aby se vám barevná kombinace neokoukala. Je lepší se spíše držet při zemi a volit decentnější barvy, jako jsou béžová, šedá, modrá nebo zelinkavá.

Rekonstrukce koupelny

S odborníky lépe a rychleji

Samotná rekonstrukce koupelny už taková zábava není. Je třeba zajistit spoustu odborných prací, začíná to bouráním a následným vyzděním, pokračuje hydroizolací, penetrací, položením obkladů, elektroinstalací aj. Stačí jedno zaváhání či neodborné provedení a koledujete si o velký problém. Je proto lepším řešením se spojit s profesionály a nechat práci na nich. Na rekonstrukce bytových jader se specializuje například společnost PEOPS s.r.o. Kontaktujte je, udělají vám nezávaznou kalkulaci na rekonstrukci koupelny a vám zbude jen jediné: rozhodnout se, zda do toho půjdete.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno