Dílenský vozík je skvělý pomocník pro kutily i do profesionálních dílen

Ať už potřebujete vybavit domácí dílnu nebo profesionální pracoviště, základem je špičkové nářadí a materiál. Bez kvalitního materiálu nejde vyrobit kvalitní produkt ani nic opravit. Bez dobrého nářadí bude práce složitější a náročnější. Aby se vám ve vaší dílně skvěle pracovalo, musí mít každé vybavení také své místo. V dílně mějte pořádek a vše uskladněné přehledně a po ruce. A právě v této oblasti jsou skvělými pomocníky dílenské vozíky.

 Plechový vozík je do dílny ideální

Dílenské vozíky jsou v současné době nabízeny v mnoha variantách. Nejlepší volbou jsou vozíky z plechu, protože jsou odolné proti opotřebení i proti poškození nárazem. Uvědomte si, že i váš vozík bude muset nést velkou zátěž a současně vydržet časté zacházení.

Dílenský vozík

Velká nabídka velikostí a typů

Každá dílna má na vybavení odlišné nároky. Liší se velikostí, zaměřením i vybavením. Ať už do té své potřebujete malé vozíky s otevřenými poličkami, velké vozíky se zásuvkami, pojízdné vozíky nebo pevné skříně, vždy si můžete vybrat nejvhodnější druh. Nabídka je opravdu velmi široká. Vozíky s odolnými kolečky mohou fungovat také jako praktické pojízdné pracoviště. Bez problémů je lze přesunout na druhou stranu dílny i s veškerým vybavením a pak je uklidit zpět na své místo.

Vybírejte u správných prodejců

Typů vozíků je na našem trhu velmi mnoho, stejně tak jako výrobců. Mezi jednotlivými druhy jsou výrazné rozdíly, zejména v kvalitě materiálu a provedení. Dílenský vozík se zásuvkami by měl být opatřen praktickou pojistkou proti samovolnému výsuvu zásuvek. Je například lepší, když jsou kolečka vybavena otočnou brzdou. Oceníte, když součástí konstrukce budou madla, usnadní to přemísťování. Vrchní deska může sloužit jako pracovní nebo odkládací plocha. Aby z této plochy nepadalo odložené vybavení, měla by mít zvýšenou hranu a v ideálním případě i gumovou podložku. Takové vozíky nabízí Nábytek-Polák.cz. Doporučujeme!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno