Chystáte se na rekonstrukci rodinného domu? Nezapomeňte na venkovní žaluzie ani garážová vrata

Pokud plánujete renovaci rodinného domu, zřejmě přemýšlíte nad všemi potřebnými změnami. Během modernizace byste se neměli zaměřovat pouze na zateplení včetně fasády, výměnu oken, položení podlah a nahození nových barev v místnostech. Velice důležitými prvky jsou také stínící technika, garážová vrata a další. V následujících řádcích vám prozradíme, na co se velice často zapomíná.

Venkovní žaluzie

Jestliže řešíte zastínění interiéru, nabízí se vám hned několik možných řešení. První možností jsou venkovní žaluzie, které představují moderní a efektivní způsob ochrany proti slunečním paprskům. Dávno jsou pryč doby, kdy na všech rodinných domech byl jeden a ten samý typ. Současný trh nabízí pestrou škálu tvarů, ba i barevných odstínů.

žaluzie do oken

Venkovní rolety

Jakousi alternativou k venkovním žaluziím jsou venkovní rolety. Slouží nejen jako stínící technika, ale také jako ochrana proti vloupání. Venkovní rolety v kombinaci s elektropohonem zabraňují nadzvednutí roletového pancíře, a tím pádem se nemusíte obávat nezvaných hostů.

Garážová vrata

Pozornost si bezpochyby zaslouží i garážová vrata. Vybrat si můžete z několika různých druhů, které se liší především způsobem otevírání a zavírání. Jako první jsou k dispozici sekční garážová vrata, jež se chlubí dokonalými tepelně-izolačními vlastnostmi. Charakteristická jsou tím, že se zasouvají pod střechu. Jestliže však pod střechou nemáte místo, jsou pro vás vhodnější rolovací garážová vrata, jejichž lamely se zasouvají do pouzdra umístěného nad stavebním otvorem.

Zůstaneme ještě chvíli venku, protože existují ještě brány plotů. Věděli jste, že mohou být posuvné brány? Přesně tak, nemusíte je ručně otevírat, stačí zvolit motorický pohon a otevřete je z pohodlí auta dálkovým ovládáním. V případě, že máte dostatek prostoru před vjezdem, určitě se vám budou hodit elegantní křídlové brány.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno