Barový pult oživí váš byt. V kuchyni už nikdy nebudete sami

Zařizujete si váš nový byt a přemýšlíte, jak se vypořádat s kuchyní, aby byla funkční a zároveň odpovídala vašim představám? Vkusnou kuchyň můžete získat i v případě, že máte k dispozici jen málo místa nebo si musíte vystačit s kuchyňským koutem, který je součástí obývacího pokoje.

Problém s nedostatkem prostoru můžete důmyslně vyřešit například pomocí kuchyňského barového pultu. Jednak tak oddělíte kuchyňskou část od obytné, kromě toho získáte prostor pro přípravu i konzumací pokrmů a v neposlední řadě tak vaše bydlení dostane moderní nádech.

Pult se hodí pro vysedávání i rychlou večeři

Práce v kuchyni se tak navíc nejen pro vás může stát společenskou událostí. Barový pult se totiž skvěle hodí k tomu, abyste za něj usadili vaše příbuzné či známé, zatímco sami vaříte. Příprava jídla u vás doma už pro nikoho nebude nepříjemnou povinností, ale časem, kdy si můžete povídat s ostatními.

Kuchyně

Kromě vysedávání a popíjení se u barového pultu můžete samozřejmě i najíst. V krajním případě tedy může úplně nahradit kuchyňský stůl.

Barvy i materiál by měly ladit

Pokud jde o design barového pultu, existují dva základní typy. Jednak pult může navazovat na samotnou linku a „uzavírat“ ji z jedné strany, nebo existují takzvané „ostrůvky“. Ten můžete umístit například doprostřed kuchyňské plochy. Důležité je, aby vám tento prvek při vaření nepřekážel a měli jste dost prostoru.

Vzhledově by měl barový pult samozřejmě ladit se zbytkem kuchyně. Ideálně by také měl mít omyvatelnou plochu, aby se na něm netvořily fleky od potravin nebo například od kávy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno