Autoplachty jsou nejlevnějším řešením, jak ochránit auto, když nemáme garáž

Rozhodně ne každý z nás má možnost krytého garážového stání. A ani přístřešek na auto nemusí být vždy dostačující. Auto se při parkování venku přehřívá, navíc není chráněno před povětrnostními vlivy ani mechanickým poškozením. Na ulici vám lak karoserie snadno poškodí kamínek, který odletí od kol jiného automobilu. Doma se na laku dokáže vyřádit kojenec hrající se se svým malým autíčkem. Děsivé pak mohou být škody, pokud nás zastihnou třeba kroupy. U velkých není plachta 100% zárukou ochrany, ale u běžných následkům zabrání a u velkých je zmírní. Autoplachta jednoznačně prodlužuje životnost automobilu, a to nejen pokud jde o karoserii, ale třeba i různé gumové části, které bez ochrany rychleji uhnívají.

Přibalte si autoplachtu i na cesty

Autoplachta se hodí, i pokud si s autem vyjedeme třeba na výlet nebo na dovolenou. Okna nám neznečistí padající pyl, hmyz ani ptáci. Auto se rovněž nepřehřeje natolik, že s jeho vychlazením má pak problém i dobrá klimatizace. Navíc při parkování v neznámém prostředí je ochrana automobilu vždy na místě.

Autoplachta

Autoplachty Štěpáník vydrží

Ne každá autoplachta vám bude sloužit stejně dobře a stejně dlouho. Kvalitní autoplachty musí mít zejména ochranu před UV zářením. Možná jste již narazili na různé plastové výrobky a plachty, které se rozpadly hned první sezónu. Obvykle to způsobí jejich nedostatečná ochrana před UV. Slunce je prostě zničí. Plachty Štěpáník jsou jiné. Mají 100% ochranu před UV zářením a nejen to. Vyrábí se z kvalitního materiálu, který nemění tvar ani po letech užívání. Plachtu si máte možnost vybrat přímo na váš vůz, takže dokonale sedne. A to tak přesně, že své místo v ní najdou i zrcátka. Autoplachty firmy jsou totiž šité i se speciálními kapsami, které obalí zrcátko.

Proti uvolnění plachty je v její zadní i přední části guma. Ta však nijak neznesnadňuje manipulaci s plachtou. Autoplachty Štěpáník se snadno nasazují i sundávají. Ke každé nylonové plachtě na auto je dodávaná i speciální brašna, do které lze plachtu uskladnit. Přestože je plachta z pevného nylonu, překvapí vás svojí lehkostí. I díky ní se s ní skutečně snadno manipuluje, a to i bez rizika, že se od plachty ušpiníte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno