3 důvody pro nákup stavebního materiálu ve specializovaných stavebninách…

Chystáte se na rekonstrukci svého bydlení a vybíráte místa, kde nakoupíte stavební materiál? Máte 2 základní možnosti. Tou první je nákup v hobby marketech, které jsou v každé městské čtvrti. Druhou možností je nákup ve specializovaných stavebninách. Která možnost je lepší? Jednoznačně nákup ve stavebninách. Proč? Představíme si 3 hlavní důvody!

První důvod – ve stavebninách jsou specialisté!

Prvním důvodem je odbornost a kvalifikovanost personálu v oblasti stavebnictví. V hobby marketech mají prodavači většinou jen minimální znalosti v oboru, které vyčtou z reklamních letáků od dodavatelů. Ve stavebninách jsou skuteční specialisté, kteří vám odborně poradí a pomohou s výběrem. Ty nejlepší stavebniny vám dokonce pomohou vybrat správný materiál podle vašeho projektu. Vše za vás spočítají a naplánují. Minimalizujete tak riziko, že nakoupíte špatně nebo málo. Vyberte si levné stavebniny, ale s odborným personálem.

Nákup stavebnin

Druhý důvod – levnější ceny

Hobby markety často lákají na různé slevy a akce. Cena materiálů v akcích, které inzerují v reklamních letácích je ale v drtivé většině případů srovnatelná s běžnou cenou materiálů ve stavebninách. Hobby markety lákají zákazníky na to, že najdou vše na jednom místě – od stavebních materiálů přes nářadí, zahrádkářské potřeby až po hračky pro děti. Na sortimentu mají ale mnohem větší rabat než stavebniny. Cena je vždy jedním z nejdůležitějších parametrů. Neutrácejte zbytečně mnoho a podívejte se na stavebniny levně.

Stavebniny

Třetí důvod – doprava

Třetím důvodem jsou služby, které stavebniny nabízí. Zejména pak služba vlastní dopravy. Tu nabízí jen některé markety a doprava je omezena vzdáleností od obchodu, velikostí a váhou zboží. Kvalitní stavebniny vám dovezou objednané zboží přesně v termínu, který vám bude nejvíce vyhovovat. Takové služby nabízí například pražské stavebniny HAMAX.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno