OSB desky – ceník Baumax

OSB desky jsou obecně velice využívaným stavebním materiálem. Jde ve své podstatě o slisovanou dřevěnou štěpku v několika vrstvách. Vzniklý produkt pak může nabývat odlišných tlouštěk, ale také celkové šíře a délky.

OSB desky – ceník Baumax je ideální příležitostí, jak si levně pořídit moderní prvek, jehož upotřebení je dosti široké. OSB desky se totiž hodí na stavbu téměř čehokoliv, a to právě kvůli možnosti upotřebení v interiéru a v exteriéru.

Vlastnosti OSB desek

Pakliže se zaměříte na hlavní klady tohoto stavebního materiálu, určitě můžete počítat s následujícím.

  • Vysoká pevnost
  • Odolnost
  • Tuhost a pružnost

To jsou předpoklady, díky nimž jsou OSB desky upotřebitelné kupříkladu na záklop střechy, podlahy nebo v případě pobití pergoly, šikmin či v podobě dekorativního doplňku. Meze se fantazii dozajista nekladou.

Nízké pořizovací náklady

Výše uvedené do značné míry souvisí s další z hlavních výhod. OSB desky – ceník Baumax jistě napoví mnohé. Jsou to velice příjemné nákupní ceny oproti podobnému stavebnímu materiálu. Navíc lze OSB desky zakoupit v časově omezených slevových akcích, jež vám ve finále ušetří peníze.

Přírodní materiál na cokoliv

Využijte fyzických předpokladů OSB desek libovolné tloušťky. Nebojte se je použít ani ve více vrstvách. Ty vám zajistí patřičnou pevnost.

Unikátní a zajímavý je ostatně jejich samotný vzhled, který nemusíte opatřovat například další vrstvou omítky. Jednoduše horní část nalakujete a získáte tak přírodní podhled nebo unikátní podlahu.

OSB desky – ceník Baumax přináší aktuálně dosti zajímavé ceny, proto s nákupem moc dlouho neotálejte a vydejte se do obchodu. Vybírat si mimochodem můžete i z několika druhů výrobců, jež se liší spíše v celkové kvalitě vyhotovení. OSB desky jsou tvořeny ve dvou variantách – s pero drážkou nebo bez ní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno