Změna dodavatele elektřiny a plynu vám může ušetřit tisíce korun

Zřejmě už jste také v médiích zaznamenali nepříznivé zprávy o chystaném zdražování energií, které ale v příštím roce rozhodně nebude konečné. Mnoho rodin musí počítat s navýšením nákladů až o několik tisíc korun ročně. Obecná doporučení finančních poradců o tom, že by výdaje na bydlení ideálně neměly přesáhnout 30 % příjmů, tak vezmou za své.

Určité řešení existuje

Elektřinu i plyn zkrátka potřebujeme, o tom žádná. Není ale potřeba platit víc, než je nutné. Nechte si svobodu volby a vyberte takového dodavatele, který vám je schopen garantovat jak rozumné ceny, tak i férové jednání a proklientský přístup. Máte-li pocit, že váš současný dodavatel nesplňuje všechna tato kritéria, změňte jej.

Nemusíte být pod nadvládou velkého dodavatele energií

Mějte na paměti, že velcí dodavatelé energií si nelámou hlavu s vaší finanční situací. Nemají absolutně žádný důvod vycházet vám jakkoliv vstříc. Proč také? Mají nespočet dalších odběratelů. Oproti tomu menší distributoři elektřiny a plynu si váží každého zákazníka. Vědí, že klientova spokojenost je určující pro jejich další fungování na trhu s energiemi.

Elektřina

Změnu provedete i online

Při změně dodavatele energií se nemusíte obávat zdlouhavého byrokratického procesu. Na https://www.epet.cz najdete formulář. Do něj vyplníte vaše údaje, informace o spotřebě z posledního vyúčtování. Následně vám tým z epet připraví nabídku šitou na míru. Pakliže s ní budete souhlasit, nezbývá nic jiného než podepsat smlouvu a celý proces změny dodavatele pustit z hlavy.

Proč zrovna epet?

Protože vám neslibuje zázraky. Vámi odeslanými platbami nedotuje provoz poboček. Žádné nemá. Zavoláte, napíšete a máte jistotu, že se vaším problém bude někdo zabývat. Jak je možné, že poskytuje levnou elektřinu a levný plyn? Má totiž přístup k vlastním zdrojům. Nezatajuje před vámi žádné informace. Ceník elektřiny i plynu je k nahlédnutí přímo na jeho webu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno