Zima je za námi a přichází teplo! Máte už na zahradě místo pro posezení?

Podle meteorologů nás letošní zima již definitivně opouští a mrazivých dnů se již nedočkáme. Velmi rychlý je i nástup jara, které začíná okamžitě slunečnými dny a teplotami až k hranici 20°C. V takových dnech počasí přímo láká k venkovnímu posezení na vlastní zahrádce u rodinného domu, pití dobré kávy a vychutnávání vynikajícího dezertu. Máte už na zahradě vytvořené zahradní posezení? Jestli ne, máte nejvyšší čas!

Nejlepší volba – dřevená pergola

PergolaNeustále jsou vyvíjeny a představovány nové druhy zahradních staveb, které mají za úkol vytvořit na zahradách ideální prostor pro posezení. Vznikají moderní konstrukce z netradičních materiálů v mnoha variacích provedení. Nejlepší volbou zahradní stavby pro posezení je ale stále klasická dřevěná pergola. Dřevěná pergola se svým přírodním vzhledem na všechny zahrady rodinných domů, může mít variabilní velikost i tvar. Hodí se na volnou plochu zahrady i pro zastřešení teras přímo u rodinných domů.

Letošní hit – pergola v italském designu

Velké procento domácností vyhledává nábytek v italském designu. Italský nábytek je specifický především využitím kvalitních dřevin a jejich zpracováním do podoby přirozené elegance. Stejné přednosti mají i italské pergoly. Ovšem musí se jednat o skutečné dřevo zpracované v Itálii. Naštěstí i na našem trhu se dají najít společnosti, které přesně takové pergoly nabízí. Jednou z nich je společnost Maron.

Kvalitní italské konstrukce pergol s posuvnou střechou

Společnost Maron se na českém trhu pohybuje již 25 let. Svým zákazníkům v současnosti nabízí stínící technologie a také vysoce kvalitní pergoly s dřevěnou konstrukcí. Konstrukci pergol firma odebírá od italského výrobce  – firmy PRACTIC. Tyto konstrukce následně upravuje podle přání zákazníka. Italský design je tedy pravý. Pergoly od Maron mají ještě jeden unikátní konstrukční prvek. Posuvnou střechu s kvalitní stínící látkovou clonou. Sami si nastavíte, zda chcete mít střechu zataženou nebo ne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno