TIP na super dárek pro kluky

Máte syna  a hledáte inspiraci na vybavení jeho pokoje? Má rád rychlá auta? Máme pro vás tip na super dárek, který ho zaručeně bude bavit. A pozor, nejedná se o hračku, ale o praktickou součást každého chlapeckého pokoje!

Vypadá reálně!

Nebudeme vás dlouho napínat. Naším tipem pro vás je dětská postel, která díky jedinečnému designu vypadá jako reálné auto. Buďte si jisti, že nadchne každého malého milovníka rychlých a krásných aut. Dětská postel auto může vypadat jako stylová korveta nebo kabriolet!

Dárek pro klukyObě provedení vypadají úžasně!

Dětská postel auto korveta je určena pro chlapce od 2 do cca 10 let. Super je v tom, že má vestavenou dráhu pro autíčka. Na posteli nechybí funkční světlomety, které se dají použít jako noční světlo. Postel zdobí i dekorační samolepky, díky nim postel vypadá jako skutečné auto. Do postele je možné dát velkou i malou matraci. Maximální rozměr velké matrace je 190 x 96 x 19 cm. Druhým naším tipem je postel auto kabriolet. I tato vypadá jako reálné auto, chlapci z ní budou nadšeni. Výhodou tohoto modelu jsou vyšší bočnice, které zvyšují bezpečnost dítěte. Postel je vhodná pro malé i starší kluky. Vejde se do ní matrace malá o rozměrech 131 x 70 x 10 cm i velká. Zde jsou maximální rozměry 190 x 96 x 19 cm. Součástí postele je i více než 50 samolepek závodních společností.

Koupíte za skvělou cenu

Oba typy postele nabízí americký výrobce hraček Step2 a koupíte je v obchodě Steptwo.cz. Dobrá zpráva pro vás je, že postelemi pro kluky to u StepTwo nekončí. Nabízí i postel pro holky, která vypadá jako pohádkový hrad. V sortimentu najdete další kvalitní hračky jako jsou kuchyňky, které vydávají realistické zvuky, domečky pro kluky i holky, odrážedla a další báječné kousky v líbivém designu a vysoké kvalitě. Vánoce se nezadržitelně blíží, neváhejte a nakupte u StepTwo. Ceny se zde snaží držet nízko!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno