Přestaňte být pro dodavatele energie jen číslem plynoměru či elektroměru!

Zdá se vám chování vašeho dodavatele plynu a elektřiny nevhodné? Je to určitě možné. Na trhu existují mnohé společnosti, které si na levné a spolehlivé pouze hrají. Jejich zákazníci se stávají otroky a platí nadměrné ceny za nespolehlivé dodávky. Především velcí dodavatelé jsou typičtí tím, že na své klienty nijak výrazně nedbají a jsou pro ně fakticky pouhým zdrojem extrémních příjmů. V některých případech uzrál čas na změnu dodavatele. Změna je jednoduchá.  Čtěte dál, prozradíme vám to.

Maximální míra anonymity

Zná vůbec váš dodavatel plynu či elektřiny vaše jméno? Možná si pouze potřebné údaje zjistil na začátku a dále s vámi pracuje jenom jako s číslem. Ano, nijak se vám nevěnuje a jste pro něj onou číslicí elektroměru, která samozřejmě velmi úzce souvisí se ziskem do kapsy takovéto společnosti. Přitom přechod k menšímu dodavateli není nijak náročný a můžete si být jistí, že se vám bude věnovat. Přesvědčit se o výhodných podmínkách můžete třeba na https://www.epet.cz/elektrina/.

Extrémně vysoké platby jsou bohužel realitou

Nespolehlivého dodavatele plynu a elektřiny poznáte samozřejmě i podle neúměrně vysokých částek, které budete muset hradit. Stačí si srovnat tarify u několika dodavatelů a rázem zjistíte, jak na tom skutečně jste. V mnohých případech může docházet k obrovským rozdílům mezi cenami. Přeplatit tak v ročním intervalu lze klidně i několik tisíc korun! Malý dodavatel může mít vlastní zdroje energie, a dokáže tak ceny plynu snížit na minimum. Prohlédnout si je lze na https://www.epet.cz/plyn/.

dodavatel energie

Přechod k menšímu dodavateli není složitý

Máte z přechodu k menšímu dodavateli strach? Nemusíte, spolehlivá společnost se o vás postará, a to se vším všudy. Představí vám své tarify a pomohou s veškerou administrativou, jež je odstoupením od stávající smlouvy a uzavřením nové spjatá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno