Nová střecha – nový styl, lepší kvalita

Střecha je jedním ze základních kamenů domu. Pokud se udělá pořádně, máte na mnoho let vystaráno. Dnes se pracuje s moderními technologiemi a postupy. Díky tomu nemusíte dávat přednost funkčnosti před vzhledem. Nové střechy na činžovních domech umožňují luxusní podkrovní bydlení. Zjistěte si více informací a najděte firmu, která vám postaví střechu doslova na klíč.

Oprava střechy nemusí být strašákem

Střecha po celý rok odolává různým vlivům počasí a současně je jednou z nejdůležitějších částí domu. Proto je nutná občasná kontrola a hlavně oprava hned ve chvíli, kdy se objeví problém. V případě nečinnosti se poškození zvětší a rozšíří dál do domu, což by znamenalo výdaje navíc. Oprava střechy je proto v takových případech nevyhnutelná. Činžovní domy procházejí postupnými renovacemi. A součástí toho může být i rekonstrukce střechy. Závisí hlavně na stavu krovu, zda unese novou krytinu. Podle toho se spočítá rozsah prací. Dřevěná konstrukce musí být také ošetřena proti škůdcům a chorobám.

Střecha domu

Nová střecha = nové příležitosti

Střechy Praha bývají ve většině šikmé, u nových budov najdeme i ploché. Hodně se odvíjí od historické zástavby a především chráněných památek, u kterých nemáte moc příležitostí ke změně. V rámci rekonstrukce však můžete činžovní dům změnit v luxusní bydlení tím, že z půdního prostoru pod střechou vytvoříte vzdušné lofty. Zvenku nemusí nikdo poznat, co se skrývá uvnitř. Je to velká příležitost, protože takové bytové prostory jdou na dračku. Proč tedy nevyužít potenciál?

Co je to nadkrovní izolace?

Jde o moderní technologii, která poskytuje nejkvalitnější souvislé zateplení střechy. Ušetříte peníze za vytápění, a hlavně se dá rychle namontovat. Navíc dá vyniknout dřevěným prvkům střechy a ozvláštní tak interiér. U moderních podkrovních bytů jde o nedocenitelné vlastnosti. Pokud jste někdy v takovém bytě bydleli, víte, že pod střechou je v létě největší horko a v zimě naopak zbytečná zima. Proto je u konstrukce střechy myslet na perfektní odizolování, aby pobyt tam byl vždy příjemný.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno